• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Misyonumuz

 💖 💞 2000 yılından bu yana kamera çekimi ,video montaj , ve son yılda ise Fotoğrafçılık sektörlerinde bireysel ve ekip olarak faaliyet gösteren, ve dünden bugüne çalıştığımız çalışmaların ve müşterilerimizin  talep ve isteklerini karşılamak amacıyla 2000 yılında kurulan BARAN Prodüksiyon, altyapısını kuvvetlendirerek, iş tecrübesini arttırarak, ekipman gereksinimini tamamlayarak ve kendisine koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek Kamera çekimi ve fotoğrafçılık  sektöründe yerini almıştır.

     💖 💞   Hep daha iyisini hedefleyen, Müşteri portföyünü her gün arttıran, kendi sektöründe olan gelişmeleri takip eden, sürekli yenilemekte ve geliştirmekte olan BARAN  Prodüksiyon, her türlü talebinizi karşılayacak kapasite, donanım, bilgi ve tecrübeye sahiptir. 

Yeniliklere Doymayan Baran Prodüksiyon Ekibimiz bir ilke daha imza atarak 700 m2 karelik özel dekorasyonu ile ve 2017 model gelinlik modelleri ile Baran Gelinlik Adı ile Nusaybinde yeni bir hizmet sektörüne yönelmiştir.
Evlenicek olan çiftlerimizin hayallerinde olan gelinlikleri artık uzaklarda aramanın önüne geçip Baran gelinlik ekibi olarak tüm modelleri halkımızın hizmetine sunuyoruz.

 💖 💞 Biz sizleri mutluluğa doğru ; Sizler bizleri zirveye doğru taşıdığınız için sonsuz teşekürler...  💖 💞 
  
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret38099
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.597113.6516
Euro15.143015.2036
Hava Durumu